KÜSIMUSED

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

K
L
KAS ON MINGEID LISATASUSID, MIDA PEAN LISAKS LOETLETUD HINNALE MAKSMA?
Ei, me ei võta lisatasusid ega kütuse lisatasusid. Loetletud hind on teie makstav hind. Kaasa arvatud maksud.
K
L
MIS ON TEIE TAGASIMAKSE- JA TÜHISTAMISPOLIITIKA?
Täieliku raha tagasi saamiseks peate helistama 72 tundi enne plaanitud ringreisi algust. 72 tunni jooksul hindate 35 dollarit lõpetamistasu. 24 tunni jooksul pärast ekskursiooni tühistamist või kui otsustate mitte ilmuda, raha tagasi ei maksta.
K
L
KAS ME LÄHEME MATKALE, KUIGI SAJAB VIHMA JA TUUL ON?
Matkame vihmas, lumes, tuules ja muudes ilmastikutingimustes, mida loodus otsustab meile loopida. Lõppude lõpuks seikleme! Kui ilm on mingil põhjusel ebaturvaline, siis reis muudetakse või lükatakse edasi. Ilmast tingitud muudatuste korral teavitatakse teid reisinädalast.
K
L
KAS PEAKSIN GIIDI NÄITAMISEKS PRINTIMA KVIITUNGI?
Mõistame, et reisil ei pruugi teil printerit käepärast olla, mistõttu pole prinditud koopiat vaja. Siiski nõuame, et näitaksite teie broneeringule vastavat ID-d ja tellimuse #, mis saadetakse teile kohe pärast broneeringu tegemist.
K
L
KUI PALJU PRIVAATSE RINGREISI TEGEMINE MAKSAB?
Soovitud reisi kohta värskeima teabe saamiseks võtke meiega ühendust.
K
L
KAS MA PEAN BRONEERIMA VÕI VÕIN LIHTSALT KOHALE TULLA?
Jah. Kõigil ekskursioonidel garanteeritud kohtade jaoks on vaja broneerida. Broneeringud aitavad meil määrata giidide arvu, mida vajame, et meie rühmad oleksid juhitavad ja nauditavad, ning võimaldavad meil teavitada teid ekskursiooni muudatustest, mis on tingitud ilmast või muust, mis võib ekskursioone häirida.
K
L
MIDA MA PEAKSIN KANDMA?
Kandke kõike, mis on mugav. Soovitatav on omada tugevat paari katkiseid jalanõusid, saapaid või tosse. Eelistatav on riietuda kihiti ja kanda riideid, mis juhivad higi välja ning hoiavad sind kuivana ja mugavalt.
K
L
MIDA MA PEAN KAASA VÕTMA?

Mitte palju, pidage meeles, et meie reisid on kõikehõlmavad. Soovitame kaasa võtta hooajale vastavad riided ja päevapaki, kuhu saab kaasas kanda täiendavaid suupisteid ja vett.